Продукция
Горячая линия: 0 800 303 500Бесплатно по Украине

Циліндри головного зчеплення

Кузов
Двигун
Трансмісія
Ходова частина
Механізми управління
Електроустаткування
Марка :
 • Артикул:CMC-LA2101
  Цилиндр главный сцепления ВАЗ 2101, 2102, 2103, 2104, 2105, 2106, 2107 AURORA
  Цилиндр главный сцепления ВАЗ 2101, 2102, 2103, 2104, 2105, 2106, 2107 AURORA
  • Матеріал корпусу
   чавун
  • Артикул
   CMC-LA2101
  • Тип манжети
   бочкоподібний
  • Матеріал поршня
   сталь
  Артикул:CMC-LA2101
  Покупайте в интернет-магазине партнеров

Купити головний циліндр зчеплення

Головний циліндр у системі зчеплення – це гідромеханічний вузол, здатний багаторазово посилювати натискання педалі зчеплення. Полегшуючи водієві процес керування автомобілем, головний циліндр зчеплення вимагає замість регулярного контролю своїх параметрів та періодичного технічного обслуговування. З часом втрачає працездатність. 

Він притискає підшипник до тієї самої « кошику» зчеплення і від коефіцієнта передачі енергії обертання залежить ефективність всієї системи. Пильовики та ущільнювальні манжети головного циліндра вимагають регулярної заміни. В особливо запущених випадках непридатність приходить пружина, яка розташована всередині робочого циліндра. Ціна головного циліндра зчеплення залежить від його типу.

Ціна на головний циліндр зчеплення

Від того, наскільки складним є процес виробництва, і які вимоги закладають інженери при створенні робочих циліндрів та поршнів системи зчеплення, залежить вартість циліндра та всього комплекту. Цінова політика формується виходячи з типу системи зчеплення авто, і від того, наскільки часто хочуть його купити. Існують різні типи циліндрів зчеплення, наприклад:

 • однопоршневі системи. Вони зусилля від натискання педалі зчеплення передається у резервуар з робочої рідиною. Цей варіант характерний наявністю «зворотного зв'язку» - чим сильніший тиск на педаль, тим більше вона чинить опір натисканню;
 • двохпоршневі системи доповнені проміжною ланкою, у цьому випадку використовується додатковий поршень, який взаємодіє з основним поршнем через гідравлічне середовище передачі енергії натискання. Зусилля на педаль при цьому прикладається зовсім невелике, але цілком достатньо;
 • робочий циліндр доповнений вбудованим резервуаром для робочої рідини, але бачок для заливання цієї рідини винесений на деяке віддалення від циліндра. Такі системи вимагають точної установки, і відмовляються працювати, якщо кут їхнього кріплення обраний неправильно. Використовуються такі системи нечасто, плавно переходячи до розряду застарілих систем;
 • циліндр з винесеним бачком для робочої рідини, з'єднаним з пристроєм за допомогою міцного та гнучкого шланга. Це сучасна система, що дозволяє заощадити місце у підкапотному просторі та спростити монтаж всього вузла;
 • сучасний головний циліндр зчеплення із встановленим прямо на корпусі бачком для робочої рідини. Легко контролювати рівень наповнення гідравлічної системи. Нескладно здійснювати обслуговування. На багатьох сучасних автомобілях встановлено саме таку систему.

Основна ознака появи несправностей у системі гідравлічної передачі зусилля від педалі зчеплення – це поява потік робочої рідини, і нерівномірне спрацьовування педалі зчеплення. 

Головний циліндр зчеплення від AURORA

У процесі заміни старого циліндра зчеплення важливо правильно підібрати нові комплектуючі. Можна купити нібито «підходящий» циліндр на авторинку, а потім довго мучиться з його встановленням на авто. Краще відразу перейти на посилання https://aurora-auto.com в інтернет – магазин компанії AURORA, та доручити вибір досвідченим менеджерам компанії. Рік випуску, марка машини, тип двигуна та яка коробка передач встановлена ​​– Ось і все, що потрібно для точного вибору комплектуючих. Вдалих придбань!

Гарантийный талонГарантийный талон