Продукция
Горячая линия: 0 800 303 500Бесплатно по Украине

Насоси паливоперекачувальні

Кузов
Двигун
Трансмісія
Ходова частина
Механізми управління
Електроустаткування
 • Артикул:FTP-AU0001
  Насос топливоперекачивающий Ø51мм, под шланг 19мм, 12В, давление 4 bar AURORA
  Насос топливоперекачивающий Ø51мм, под шланг 19мм, 12В, давление 4 bar AURORA
  • Максимальний струм
   4 А
  • Артикул
   FTP-AU0001
  • Насос паливоперекачувальний Ø51мм, під шланг 19мм, 12В, тиск 4 bar AURORA
  • Гарантійний термін
   12 місяців
  Артикул:FTP-AU0001
  Покупайте в интернет-магазине партнеров
 • Артикул:FTP-AU0002
  Насос топливоперекачивающий Ø51мм, под шланг 19мм, 24В, давление 4 bar AURORA
  Насос топливоперекачивающий Ø51мм, под шланг 19мм, 24В, давление 4 bar AURORA
  • Максимальний струм
   4 А
  • Артикул
   FTP-AU0002
  • Насос паливноперекачуючий універсальний Ø штуцера під шланг - 19мм, 24 В, тиск 4 bar AURORA
  • Гарантійний термін
   12 місяців
  Артикул:FTP-AU0002
  Покупайте в интернет-магазине партнеров
 • Артикул:FTP-AU0003
  Насос топливоперекачивающий Ø38мм, под шланг 16мм, 12В, давление 2,5 bar AURORA
  Насос топливоперекачивающий Ø38мм, под шланг 16мм, 12В, давление 2,5 bar AURORA
  • Максимальний струм
   1.5 А
  • Артикул
   FTP-AU0003
  • Насос паливоперекачувальний Ø38мм, під шланг 16мм, 12В, тиск 2,5 bar AURORA
  • Гарантійний термін
   12 місяців
  Артикул:FTP-AU0003
  Покупайте в интернет-магазине партнеров

Помпа для перекачування палива - принцип роботи і як ремонтувати

Паливо в камери згоряння двигуна не потече. Хіба що у примітивних малопотужних системах, які мають мало спільного із сучасними автомобілями. У цих залізних монстрах, що пожирають багато кілометрів доріг, б'ється бензинове (або дизельне) серце. У автомобілях різного класу встановлені різні паливні помпи.

Так само принцип роботи: автомобільний насос для перекачування палива забезпечує безперервний потік пального в циліндри ДВС. Потужність бензинового потоку змінюється залежно від режимів роботи двигуна та температури навколишнього середовища. Та й самі насоси можуть бути кількох видів, і відповідно різної потужності.

Насос перекачування бензину від торгової марки AURORA: ціна та якість

У автомобілях, оснащених дизельним двигуном, використовується спеціальний насос високого тиску. Це складний електромеханічний пристрій, і заміна його пов'язана з подальшим налагодженням двигуна на спеціальному стенді. Як правило, універсальний насос для перекачування солярки та бензину – це електричний паливний насос.

В інтернет - магазині торгової марки AURORA - його нескладно знайти за адресою https://aurora-auto.com - у розділі «насоси, що паливоперекачують» нескладно підібрати і купити помпу для перекачування палива для свого автомобіля. Це новий та якісний компонент, без якого нормальна робота паливної системи неможлива.

Переваги купівлі насоса від торгової марки «Аврора»:

 • звичайна помпа для перекачування бензину стандартного карбюраторного двигуна працює досить надійно. Механічний привід від розподільного валу двигуна штовхає механічну діафрагму, клапани нагнітання та всмоктування здійснюють подачу бензину в карбюратор. Це спрощений поршневий насос, причому в автомобілях західного виробництва з успіхом застосовувалася схема на основі важеля, що штовхає діафрагму, у вигляді коромисла. Є в каталозі компанії AURORA механічні паливні насоси, надійні та недорогі, виготовлені спеціально на замовлення компанії;
 • електричний паливний насос - це неодмінний атрибут бензинових силових агрегатів, доповнених системою розподіленого упорскування палива. І в контурі паливної системи дизельних двигунів на етапі первинної підготовки палива теж використовується електричний паливоперекачувальний насос. Якісні електричні насоси для перекачування палива знайти нелегко, якщо не знати, де шукати. У компанії «Аврора» їх знайти нескладно, є сайт інтернет-магазину за адресою https://aurora-auto.com/;
 • ротор обертається, ролики рухаються. І вільний простір ротора поступово наповнюється пальним. Завдяки клапанам - відсікаючому подачу і випускному - відбувається перекачування пального, що під тиском ротора такого насоса, що випливає з камери. Це традиційна схема роликового насоса;
 • звичайний насос для перекачування солярки може бути виконаний за схемою відцентрового паливного насоса. В основі конструкції робоче колесо з лопатями (так звана крильчатка), за всмоктування та нагнітання палива відповідають робочі канали. Підвищення тиску гарантують завихрення, що виникають у паливній масі при обертанні крильчатки. В інтернет-магазині компанії «Аврора» знайдуться такі паливні насоси;
 • дві шестерні. Одна обертається, а друга розташовується під кутом першої. При обертанні шестерні з боку зовнішньої поверхні зубів утворюватимуться імпровізовані паливні камери, прямо в проміжках між зубцями шестерень. Обсяг камер, а отже, і натиск палива в системі, будуть змінюватися.

Для роботи більшості паливних насосів потрібен спеціальний блок керування. У більшості випадків заміна, ремонт або продаж насосів для перекачування палива супроводжуються налаштуванням блоку керування. Або встановленням нового блоку, якщо робота старого блоку управління викликає втрату потужності та нарікання з боку автовласника.

Де купити насос для перекачування палива в Україні недорого

Хочеться купити якісний насос для палива, а ціна помпи відсуває ймовірність такого придбання все далі? Все вірно. Ви намагаєтеся придбати паливний насос у пафосному автомагазині, де головний принцип ведення бізнесу – це заробити якнайшвидше і більше. Не найкращий вибір, і жодної гарантії, що це куплено буде якісні та недорогі комплектуючі та запчастини.

Є варіант перевірений і безпрограшний: потрібно зайти на сайт інтернет-магазину компанії AURORA, та вибрати найбільш підходящий паливний насос для свого авто. Не збираючи роками гроші і не плануючи кілька років цю покупку. Ціни на сайті компанії більш ніж лояльні до простих автовласників. Тут якісні паливні помпи можна придбати недорого та з гарантією! Плюс швидка доставка!

Гарантийный талонГарантийный талон