Продукция
Горячая линия: 0 800 303 500Бесплатно по Украине

Насоси обігрівача

Кузов
Двигун
Трансмісія
Ходова частина
Механізми управління
Електроустаткування
Марка :
 • Артикул:HP-GA3302
  Насос отопителя ГАЗ 2705, 3302 (16мм) AURORA
  Насос отопителя ГАЗ 2705, 3302 (16мм) AURORA
  • Артикул
   HP-GA3302
  • Номінальна потужність
   30 Вт
  • Найм
   Насос опалювача ГАЗ 2705, 3302 (16мм) AURORA
  • ОЕМ
   32.3780
  Артикул:HP-GA3302
  Покупайте в интернет-магазине партнеров
 • Артикул:HP-GA3302.01
  Насос отопителя ГАЗ 2705, 3302 (18мм) AURORA
  Насос отопителя ГАЗ 2705, 3302 (18мм) AURORA
  • Артикул
   HP-GA3302.01
  • Номінальна потужність
   30 Вт
  • Найм
   Насос опалювача ГАЗ 2705, 3302 (18мм) AURORA
  • ОЕМ
   32.3780-01
  Артикул:HP-GA3302.01
  Покупайте в интернет-магазине партнеров

Насос для автомобільної печі - його призначення та особливості

У холодну пору року їздити в автомобілі приємно та комфортно, якщо система опалення салону авто працює коректно та без перебоїв. Звичайно, це можливо тільки в тому випадку, якщо насос для печі автомобіля справний, і забезпечує безперебійну циркуляцію теплоносія в системі. Окрім основного насоса інколи встановлюють ще й додатковий насос.

Теплоносій (його часто називають «антифриз») віддає енергію через спеціальний теплообмінник у салон авто. При цьому додаткова енергія практично не потрібна. Та частина теплової енергії, яка відводиться від двигуна внутрішнього згоряння у процесі його роботи, витрачається на обігрів салону. Мінус лише один - насос печі не працює, якщо не заведено двигун.

Помпа обігрівача від компанії Aurora - переваги покупки

Примусова циркуляція антифризу в теплообмінному контурі плюс додатковий обдув радіатора пічки салону - ось і весь секрет недорогого та ефективного опалення. Помпа для печі авто це не просто водяний насос - це компонент, до якого висуваються підвищені вимоги: міцність, надійність та здатність працювати під навантаженням тривалий час.

Несправну помпу можна спробувати відремонтувати. Результат:

 • від ступеня зношеності комплектуючих залежить, наскільки доцільно буде займатися ремонтом. Як правило, справа закінчується заміною всього блоку помпи;
 • від наявності нових запчастин у точках роздрібного продажу буде залежати вартість ремонту. Цілком природно, що в інтернет-магазині компанії Aurora вартість комплектуючих та нового насоса буде нижчою, ніж у продавців на авторинку або в магазинах, що реалізують автозапчастини;
 • кваліфікація майстра - ремонтника безпосередньо впливає ресурс відновленого насоса. Недосвідчений ремонтник так відремонтує помпу, що міняти доведеться й інші компоненти опалювальної системи авто;
 • з огляду на час, витрачений на діагностику несправності та ремонт, простіше відразу купити (в режимі «онлайн», так зручніше) новий насос на пічку авто від компанії «Аврора». Потужний, недорогий, з доставкою та гарантією від виробника;
 • не всі комплектуючі для ремонту автомобільних насосів контуру обігрівача, а тим більше не всі помпи, що пропонуються в роздрібній мережі автовласникам, доповнені сертифікатом якості.

Завдяки рекомендаціям покупців компанія Аврора виробила стратегію оптимального постачання своєї продукції. Мінімум посередників дає змогу ефективно стримувати зростання цін. Замовлений товар негайно вирушає до споживача. Покупець отримує якісні автомобільні комплектуючі максимально швидко і недорого.

Насос для печі авто - купуємо вигідно

Щоб не витрачати багато грошей, і все-таки відремонтувати свій автомобіль, є перевірений алгоритм дій. Потрібно замовляти комплектуючі у перевірених інтернет-магазинах, та самостійно освоїти нехитру науку обслуговування автомобіля. Плюс регулярне усунення дрібних поломок. Аврора допоможе із запчастинами, а далі вже самі!

Гарантийный талонГарантийный талон