Продукция
Горячая линия: 0 800 303 500Бесплатно по Украине

Вентилятори радіатора ГАЗ

Кузов
Двигун
Трансмісія
Ходова частина
Механізми управління
Електроустаткування
Марка :
 • Артикул:CF-GA3302
  Вентилятор радиатора ГАЗ 2705, 3302, 3310 AURORA
  Вентилятор радиатора ГАЗ 2705, 3302, 3310 AURORA
  • Артикул
   CF-GA3302
  • Номінальна потужність
   230 Вт
  • Напряжение
   12 В
  • Максимальний споживаний струм
   30 А
  Артикул:CF-GA3302
  Покупайте в интернет-магазине партнеров

Вентилятор на радіатор для ГАЗ - для чого він потрібен і його ціна

Система охолодження на основі радіатора, заповненого робочою рідиною - не нове та перевірене часом технічне рішення. Це невід'ємна частина рухової установки автомобілів, які використовують принцип внутрішнього згоряння палива. Більшість авто марки ГАЗ використовують систему охолодження типу «радіатор – вентилятор двигуна».

Чим більша потужність двигуна внутрішнього згоряння авто, тим більше тепла виділяється під час роботи двигуна. І тим ефективніше має працювати система охолодження. Але надмірне зниження температури може спровокувати провал потужності двигуна і вихід його за рамки робочого режиму. Висновок: автомобільний вентилятор радіатора охолодження - важливий та незамінний компонент рухової системи авто.

Вентилятор охолодження двигуна на ГАЗ від AURORA - переваги

Дивне різноманіття комплектуючих для автомобілів можна знайти на прилавках спеціалізованих магазинів. Просте завдання: купити вентилятор радіатора для ГАЗ може перетворитися на вигадливу пригоду. І багато часу буде витрачено марно, якщо спробувати відшукати якісний та недорогий вентилятор на авторинку.

Інша справа - це швидкі та безпрограшні покупки у великих сертифікованих точках торгівлі, які дорожать своєю репутацією. Без черги і без зайвих переплат можна купити вентилятор системи охолодження двигуна тільки в інтернет-магазинах.

І ціна підходяща, і швидка доставка, але це тільки в компанії AURORA. Окрім багатого списку запчастин та низьких цін, компанія має ще низку переваг:

 • незважаючи на різноманіття автомобілів, що колесять дорогами країни і потребують ремонту та регулярного технічного обслуговування, «Аврора» підбере вентилятор для охолодження двигуна саме для вашої марки ГАЗ. Навіть якщо цю автомобільну лінійку знято з виробництва;
 • у процесі тюнінгу авто потужність двигуна може значно зрости. Для поліпшення тепловіддачі охолоджуючої рідини може знадобитися потужніший радіаторний блок, і, природно, новий вентилятор обдува радіатора, з більш ефективною геометрією. Досвідчені менеджери компанії підберуть для Вас найбільш оптимальний варіант;
 • замінити, у разі потреби, можна не тільки саму крильчатку вентилятора охолодження, а й привід вентилятора. Чи варто нагадувати, що і сам привід вентилятора має різну конструкцію на автомобілях різних років випуску та різних серій? У компанії Aurora є з чого вибирати – є будь-які комплектуючі та автомобільні аксесуари. Недорогі та якісні;
 • швидка доставка. Після оформлення замовлення та вибору способу оплати негайно на склад компанії надходить інформація про комплектування замовлення. І відправлення відбувається якнайшвидше, це фірмовий стиль роботи компанії;
 • висока якість будь-яких комплектуючих та запасних частин для автомобілів, навіть якщо вартість компонентів на рівні найпоширенішого сегмента автозапчастин. Це цілком можливо, якщо виключити – як це зробила компанія «Аврора» – довгий ланцюжок посередників, які невиправдано підвищують вартість будь-яких товарів.

Якісний вентилятор для радіатора, що найточніше відповідає своєму призначенню - це саме той вентилятор, який передбачений заводом-виробником. Штатна комплектація авто, за деяким винятком – це комплекс збалансовано працюючих вузлів та механізмів. Ремонтні роботи та тюнінг авто – це справа фахівців.

Купити вентилятор охолодження радіатора недорого до ГАЗ

На користь дешевих покупок говорить лише невгамовне бажання заощадити. Якісні комплектуючі не можуть коштувати надмірно мало, але є один секрет: можна купити хороші запчастини недорого, якщо зайти на сторінки сайту компанії «Аврора» за адресою https://aurora-auto.com/. Прямі поставки від виробника на склади компанії – низькі ціни. Тут вентилятор двигуна на ГАЗ можна купити вигідно!

Гарантийный талонГарантийный талон